Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kur ir kada stovės nacionalinis stadionas?

09.12 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Futbolo rungtynės tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių eskalavo diskusijas apie stringantį nacionalinio stadiono projektą Šeškinėje. Tarptautinius standartus atitinkantį stadioną Vilniuje bandoma pastatyti jau daugiau nei 30 metų.

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis patvirtina – nacionalinio stadiono statybų sutartį su konkursą laimėjusia koncerno „Icor“ bendrove „Axis industries“ tikimasi pasirašyti lapkritį. Premjeras Saulius Skvernelis įsitikinęs, kad nacionalinis stadionas stovės ne sostinėje, o Kaune ir jeigu už statybas Vilniuje būtų atsakinga Vyriausybė, stadionas jau stovėtų.

Sostinės meras Remigijus Šimašius teigia, kad nacionalinis stadionas yra ne tik savivaldybės, bet ir Vyriausybės atsakomybė.

Laidoje dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, Kauno vicemeras Andrius Palionis, Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis, Seimo narys, buvęs premjeras Algirdas Butkevičius, Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Saulius Mikoliūnas ir buvęs LFF prezidentas Liutauras Varanavičius.

xx309

Komentarai


Naujausi epizodai