Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

72: „GPT-4, „Google Bard" ir dirbtinis intelektas „Word'e"

2023-03-23, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Gandai buvo teisingi – pristatytas „GPT-4" kalbos modelis, naujesnis ir žmogiškesnis nei dabar „ChatGPT" naudojamas „GPT-3.5". Šalia „ChatGPT" ir Bing AI pokalbių robotų palengva paleidžiamas ir „Google Bard" – kuo jis kitoks? Dirbtinis intelektas ateina ir į kasdienius skaitmeninio biuro įrankius, tokius kaip „Word", „Slides", „Docs", „Sheets" ir kitus, kadangi „Microsoft" paleidžia „Copilot", o „Google" atnaujina „Workspaces". Vietoje sudėtingų formulių „Excel" lentelėje dabar bus galima jos tiesiog paklausti: „ėėė, o šitie skaičiai reiškia, kad bankrutuojam ar išsimokam pelnus?" Jonas pasakoja, kaip parsisiuntė kalbos modelį „Alpaca" į savo kompiuterį. Privatus „ChatGPT" principo pokalbio robotas ant geros vaizdo plokštės? Kodėl ne.

Laidą „Du bitai" remia vidaus ir išorės vaizdo kameros EZVIZ.  EZVIZ – Mato už tave. Daugiau informacijos  www.ezvizlife.lt

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.