Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Aplinkinių besiklausanti išmani segė?

2024-04-18, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Epizodo džinglą sugrojo dar vienas DI muzikos kūrimo įrankis – „Udio". Išmanus prisegamas įrenginukas „Ai Pin" susilaukė itin prastų naudotojų atsiliepimų. Ar išmaniai, visko besiklausančiai segei „Limitless Pendant" gali pasisekti geriau? „Adobe" pademonstravo, kaip atrodys vaizdo įrašų redagavimas su generatyvaus dirbtinio intelekto funkcijomis. „Windows 11" pradžios meniu pasitinka reklamomis – „Microsoft" nebeturi geresnių idėjų apmokestinti ne verslo naudotojus? „Instagram" influenceriams siūlys turėti pokalbių robotus-klonus. „Meta" palengva paleidinėja „Messengeryje" atsirasiantį universalų pokalbių robotą. „OpenAI" atidarė biurą Japonijoje ir pristatė japonų kalbai skirtą dirbtinio intelekto modelį.

Laidos „Du bitai" partneris - edON akademija. Išmokite no-code, dirbtinio intelekto, skaitmeninio marketingo įrankių panaudojimo versle. Registruokitės konsultacijai www.edon.lt. Studijų programos gali būti 100% finansuojamos ES lėšomis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai