Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dirbtinis intelektas: teismuose ir Nick Cave akyse

2023-01-19, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Prieš savaitę dėl kompiuterių sistemos klaidos JAV valandai nutūpti privalėjo visi komercinių skrydžių lėktuvai. Kaip tai įvyko? „Twitteris" suteikė patvirtintinų paskyrų ženkliukus Talibano atstovams, bet nutraukė artimai bendruomenei svarbių trečiųjų šalių programėlių palaikymą. „ChatGPT" pagrindu veikianti emocinės pagalbos platforma susilaukė kritikos, kaip ir to paties įrankio mėginimai sukurti muzikanto Nick Cave stiliaus tekstus. Paveikslėlius kuriančio DI autoriams dar riesčiau, prieš juos iškeltos kelios bylos. Galiausiai – „Apple" pristato naujus „MacBook", bet papildytosios realybės akinių dar teks palaukti.

Laidą „Du bitai" remia „Schneider Electric". Jūsų partneris skaitmenizacijos bei tvarumo sprendimams. Daugiau informacijos www.se.com/lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai