Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Madagaskaro kiaušininis strazdas

2024-04-25, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Internautų aptiktas Madagaskaro kiaušininis strazdas — kas galėjo pagalvoti — tėra tik dirbtiniu intelektu sugeneruotas paveikslėlis. „Adobe" pristatė dar daugiau paveikslėlių generavimo ir redagavimo funkcijų. JAV nubalsuota už įstatymą, dėl kurio „TikTok" turi atsiskirti nuo Kinijos arba būti užblokuota. Europos Komisija pradėjo tyrimą dėl „TikTok Lite" programėlės, kurios funkcijos galimai formuoja priklausomybę. Kinija liepia „Apple" šalinti „WhatsApp", „Threads", „Signal" ir „Telegram" programėles. „Meta" paskelbė planą licenzijuoti savo virtualios realybės operacinę sistemą kitiems gamintojams. „Apple" perpus mažina „Vision Pro" akinių gamybos apimtis. „Microsoft" pademonstravo nuotraukas animuojantį ir prakalbinant į „VASA-1" dirbtinio intelekto modelį. Pažinčių programėlė „Tinder" leis nusiųsti draugams detales apie planuojamą pasimatymą.

Laidos „Du bitai" partneris – „edON" akademija.
Išmokite no-code, dirbtinio intelekto, skaitmeninio marketingo įrankių panaudojimo versle. Registruokitės konsultacijai  www.edon.lt. Studijų programos gali būti 100% finansuojamos ES lėšomis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai