Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Šneka, rašo ir duonos neprašo

2023-01-12, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

„Microsoft" planuoja investuoti dar daugiau pinigų į „OpenAI" — tuos pačius, kurie kuria „GPT-3" ir tekstą rašantį „ChatGPT" pokalbių robotą. Ar „Word", „PowerPoint" ir kiti „Micrsoft" įrankiai gaus dirbtinio intelkto patobulinimus? Ar naršyklė „Bing" su pokalbio roboto funkcionalumu galėtų mesti iššūkį „Google" paieškai? Dirbtinis intelektas ne tik rašo, bet ir kalba vis įtikinamiau: įgarsina „Apple" knygas, „VALL-E" gali nukopijuoti šnekėjimo stilių išgirdęs vos tris balso sekundes, o filosofo Slavoj Žižek ir režisieriaus Werner Hercog virtualių kopijų diskusija plėtosis iki kol žemėje liks bent vienas serveris.

Laidą „Du bitai" remia  tarptautinis automatizavimo ir valdymo sprendimų partneris „Schneider Electric". Daugiau informacijos www.se.com/lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai