Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar įmanoma suvilioti rinkėjus ne populizmu, o laisve ir atsakomybe?

2024-06-05, Trečiadienis 10:06
Elena Leontjeva

Rinkimai verčia visus gręžtis į politikus, o šie gręžiasi į visuomenę, ieškodami, ką gero jai pažadėti. Vizijų politikoje stokojame, užtai populizmo turime per akis. O ar įmanoma pasiekti, kad laisvės ir atsakomybės vizija vėl pavergtų širdis ir protus, ir populistai imtų būtent ją žadėti rinkėjams? Ar rinkėjai tam pasiruošę? Kas trukdo mums prisiimti atsakomybę? O kas trukdo žmonėms imtis verslo?

Kodėl verslo įvaizdis Lietuvoje vis dar dvelkia marksizmu? Pasirodo, ir patys verslininkai ne visuomet supranta savo misijos visuomenėje svarbą, sutaria Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva ir verslininkas viešųjų ryšių ekspertas, „Ink Agency" vyresnysis partneris Kęstutis Gečas. Verslininkas, anot jo, tai – organizatorius, kuris jungia žaliavas su kapitalu, su žmonėmis ir rezultatą pateikia visuomenei. Ar toks apibrėžimas Lietuvoje intuityvus ir patiems verslininkams, ir politikams bei visuomenei?

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai