Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Viešojo sektoriaus pertvarka. Kodėl reikia dabar?

2022-09-23, Penktadienis 11:05
Lina Luneckienė

Ekspertų teigimu, situacija viešajame sektoriuje darosi išties grėsminga. Trūksta kompetetingų ir motyvuotų darbuotojų bei vadovų, gilėja atotrūkis tarp viešojo ir privataus sektoriaus. Tokiomis sąlygomis ateityje gali būti sunku užtikrinti būtinas paslaugas šalies gyventojams, o valstybei – susitvarkyti su vis naujais iššūkiais ir krizėmis. Tam, kad situacija keistųsi iš esmės, būtini ne kosmetiniai, o sisteminiai pokyčiai.

Kaip siūloma tobulinti viešąjį valdymą? Kaip šie pokyčiai palies visuomenę ir valstybės tarnautojus? Apie tai kalbame su vidaus reikalų viceministre Sigita Ščajeviene ir verslo konsultantu, buvusiu premjeru Aleksandru Abišala.

Informacija parengta bendradarbiaujant su LR vidaus reikalų ministerija, kuri įgyvendina Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija – Informavimas apie veiksmų programą".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai