Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dauno sindromą turinti gimnastė – „Ryto“ šokėja?

2024-05-21, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

Ar įsivaizduojate, kad sportinė gimnastika gali būti daugiau nei tik medalių siekis? Šiandienos laidoje atskleisime, kaip šokėja, turinti Dauno sindromą, sužibėjo vienam ypatingam pasirodymui.

Ko reikia, kad atpažintume ir palaikytume specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių žmonių talentus? Ar sportinė gimnastika gali būti priemonė ne tik fiziniam, bet ir socialiniam vystymuisi? Kaip bendras darbas ir įtraukusis ugdymas kuria rezultatus, labiau apdovanojančius nei varžybose pasiekiamas auksas?

Svečiuose – Irina Katinienė, Vilniaus sportinės gimnastikos klubo „Skrydis" trenerė ir vadovė, kuri jau tryliktus metus įrodo, kad įtraukusis ugdymas yra ne tik įmanomas, bet ir suteikia neįkainojamą vertę tiek asmenims su specialiaisiais poreikiais, tiek artimiesiems, visuomenei.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai