Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Duomenų džiunglėse: švietimo sprendimai tarp faktų ir ambicijų

2024-02-27, Antradienis 16:35
Monika Šerėnienė

Kiek tiesos teiginyje, kad dažnai politikų ar valstybės tarnautojų sprendimai priimami, siekiant tenkinti asmenines ambicijas ar patraukti savo pusėn rinkėjus, o ne remiantis faktiniais ar prognozuojamais duomenimis? Kaip ugdymo įstaigų vadovams skaityti" gaunamą informaciją, kad neapsiriktų renkantis tobulėjimo kryptį? Kuomet duomenų naudojimas gali būti žalingas? Ar tikrai apie ugdymo kokybę byloja mokyklų reitingai?

Apie meistriškumą renkant ir interpretuojant švietimo duomenis bei tokios informacijos vertę pasakoja EDU Vilnius vadovė Unė Kaunaitė.

Laidą „Įjunkim šviesą“ pristato akcinė bendrovė „Kauno grūdai“ – maisto produktų gamybos bendrovė Lietuvoje, kurios veiklos kryptys apima miltų bei greitai paruošiamų produktų, vartojimui paruoštų sriubų ir troškinių, kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamybą, prekybą žaliavomis bei kitas paslaugas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai