Paskambinkite į studiją

Krizės ištinka penktadieniais

Kt 10:35
Giedrė Bielskytė

Krizės ištinka penktadieniais

Naujausia laida

2024 gegužės 16

Eksperimentai tarptautinėje komunikacijoje

Gal ir jums atrodo, kad krizės organizacijas ištinka vos ne kiekvieną dieną? Dėl socialinių tinklų pagreitėjęs informacijos srautas, skaitytojų, klausytojų bei žiūrovų noras paaiškinimus gauti čia ir dabar sukuria spaudimą organizacijoms bendrauti su visuomene ir bendruomene greičiau bei dažniau. Bet ar organizacijos yra pasiruošusios tokiai komunikacijai? Kodėl vieni ištikus krizėms renkasi poziciją jas ignoruoti ir tylėti, o kiti būtinai nori kuo greičiau pasakyti bent kažką?

Laidoje „Krizės ištinka penktadieniais" su komunikacijos profesionalais aiškinsimės, kaip komunikacija gali padėti organizacijai kurti vertę, kaip tinkama komunikacijos funkcijos vieta organizacijoje gali padėti siekti organizacijos tikslų ir kodėl krizės dažniausiai prasideda mūsų galvose.

Laidą „Krizės ištinka penktadieniais" pristato PR IMPACT AWARDS. Laidą remia Mediaskopas LT - patikima žiniasklaidos stebėsena bei įžvalgos jūsų komunikacijai, rinkodarai ir reputacijos valdymui. Mediaskopas - taupome jūsų nervus ir laiką.