Paskambinkite į studiją

UNO.lt Ziniuradijas1
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

UNO – patikimas verslo partneris

07.26 Pirmadienis
Partnerio turinys

Naujo verslo įkūrimas reikalauja tiek daug energijos bei atsidavimo, jog dažnas verslininkas šį procesą prilygina kūdikio laukimui bei gimimui. Įmonės įsteigimą lydintis euforijos jausmas netrunka užleisti vietą sunkiam kasdieniam darbui. Tiek entuziazmo kupinoje verslo kūrimo pradžioje, tiek vėlesniuose verslo vystymo etapuose svarbu turėti patikimą parterį, kuris įgalins išnaudoti atsirandančias galimybes bei padės sėkmingai įveikti laikinus sunkumus. Tokiu partneriu verta tapti verslo finansavimo platforma UNO, kuri teikia verslo paskolas nuo starto iki tarptautinės plėtros.

Verslo pradžios finansavimas sėkmingam startui

Net ir genealiausia verslo idėja netaps pelningu verslu, pristigus jos vystymui būtino finansavimo. UNO paskolos verslo pradžiai finansuoti – tvirtas pagrindas plėtoti savo verslo sumanymus. Pradedantiesiems verslininkams bei mažiau nei vienerius metus veikiančiam verslui skirtų kreditų sąlygos yra ypač palankios tam, kad finansiniai įsipareigojimai įgalintų ir netaptų pernelyg didele finansine našta jaunam verslui. Verslumo skatinimo priemonės užtikrina ypač palankias skolinimosi galimybes, kuriomis pasinaudoti gali fiziniai asmenys, mažos ir labai mažos įmonės.

Paskolos investicijoms – galimybė sėkmingai verslo plėtrai

Laiku gauta paskola investicijoms užtikrins sėkmę, nesvarbu koks jūsų verslo plėtros planas – nuoseklus veiklos vystymas ar ambicijos įsitvirtinti tarptautinėse rinkose. Nedelsiant gauti atsakymai visais rūpimais paskolų klausimais leis priimti ryžtingus sprendimus bei sėkmingai išnaudoti kiekvieną galimybę savo verslą perkelti į kitą lygį. Su patikimu finansavimu šaltiniu ženkliai lengviau bus investuoti į nekilnojamą turtą, gamybos našumo didinimą, o taip pat į reikalingas transporto priemones ar kitą ilgalaikį turtą. Verslo investavimo paskola taip pat verta pasinaudoti, jei plečiant veiklą reikalingos didesnės gamybos arba sandėliavimo patalpos. Savo ruožtu, žemės ar pažangesnės žemės ūkio technikos įsigijimas ūkininkams užtikrina svarbų konkurencinį pranašumą.

Verslo paskola apyvartinėms lėšoms padės krizės akivaizdoje

Net ir pačiam sėkmingiausiame versle atsiranda situacijų, kuomet sutrikus finansų srautui tenka greitai ir efektyviai spręsti sudėtingas situacijas. UNO verslo paskola apyvartinėms lėšoms padės sėkmingai susitvarkyti tokiuose situacijose, kuomet reikia pagreitinti atsiskaitymus su tiekėjais ar padidinti prekių atsargas. Ši paskola skirta padengti einamąsias įmonės išlaidas ir subalansuoti apyvartinio kapitalo srautus. Verta žinoti, kad pasiekti lėšas galėsite bet kuriuo metu, mat lankstų pinigų panaudojimą garantuoja jų valdymas per kredito liniją.

Šiandien, siekiant pirmauti tarp konkurentų, o kartais – tiesiog išsilaikyti rinkoje, būtina sistemingai peržiūrėti savo verslo situaciją, analizuoti rinką, sekti klientų poreikių dinamiką bei siekti dar didesnio savo produkto arba paslaugos konkurencingumo. Negana to, svarbu kuo greičiau prisitaikyti prie sezoninių rinkos svyravimų, kintančios mokestinės politikos, o pastaraisiais metais ir prie epidemiologinės padėties. Šis procesas kels mažiau streso, turint patikimą verslo finansavimo partnerį. Laiku ir palankiomis sąlygomis gautas verslo kreditas atvers galimybes vystyti veiklą, įveikti iššūkius ir kiekvieną dieną siekti vis geresnių rezultatų.

 

Užsakovas - UAB "Havas media".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai