Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Valdas Adamkus apie K. Grinių: mane įkvėpė jo poelgis

2016-08-17, Trečiadienis
Birutė Vaitkutė

Daugiau kaip 500 savo kraštą mylinčių lyderių rugpjūčio 20 d. motociklais keliaus po Lietuvą kultūriniame renginyje „Ryterna modul Mototurizmo ralis“. Tai bus ne šiaip sau keliavimas per kultūros paveldo ir istorinius objektus, kelionės po Lietuvą esmė – bendravimas su lankomų vietų žmonėmis, kurie lauks ir pasitiks renginio dalyvius. Taip bus siekiama  ambicingo tikslo – per vieną dieną suvienyti Lietuvą.

Jau šeštus metus vykstančio renginio maršrutai šį kartą ves ne tik vietos bendruomenių, bibliotekų ir knygų keliais, taip pat ypatingas dėmesys bus skirtas Lietuvos mylėtojui, visą savo gyvenimą paskyrusiam krašto žmonių gerovei ir sveikatai, kovojusiam už Lietuvos valstybės atkūrimą, laisvę, demokratiją, prezidentui Kaziui Griniui, minint jo 150-ąsias gimimo metines.  Apie K. Grinių, kaip jis ir šiandien įkvepia, nurodo kelius į ateitį, pasakoja asmeniškai jį pažinojęs prezidentas Valdas Adamkus. Jo Ekscelenciją kalbina „Mototurizmo ralis“ renginio atstovė spaudai Birutė Vaitkutė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai