Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ateities kelionės ir darbas: kaip atrodys mūsų gyvenimo balansas

07.19 Pirmadienis 10:05
Andželika Rusteikienė

Kelionė į Balį, Maldyvus, Tenerifę ar Filipinus, ir visai ne atostogų reikalais? Taip, darbostogų! Akivaizdu, kad pandemija keičia mūsų įpročius ir galimybes: pradedame keliauti, ilsėtis ir dirbti visai kitaip. Kaip? Laidoje savo patirtimi ir įžvalgomis dalijasi iš įvairių pasaulio šalių nuotoliu dirbantis kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius ir Inga Abraškevičė, „Telia" atlygio ir naudų vadovė, sukūrusi sistemą, kuri leidžia darbuotojams po mėnesį per metus dirbti keliaujant ar mėgaujantis egzotiškąja saule.

Pokalbiui apie ateities keliones bei asmeninio ir profesinio gyvenimo balansą kviečia Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021".

Laidą „Rytdieną įsivaizduokime iš naujo" pristato organizacija „Lietuvos Junior Achievement" ir Lietuvoje vykstantis Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021".Plačiau apie renginį: gen-e.eu

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai