Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
Metimas, vertas keturių taškų
2024-09-05, Ketvirtadienis
06:10
Rokas Simanavičius
2024-ieji pasižymės istoriniu įvykiu krepšinio pasaulyje. Filipinų taurės krepšinio rungtynėse užfiksuotas pirmasis istorijoje tolimas metimas, vertas keturių taškų. Filipinų krepšinio asociacija tapo pirmąja istorijoje į savo turnyrų taisykles įtraukusi keturių taškų vertės metimą. Linija, kuri nubrėžta už tritaškio, nuo krepšio nutolusi 8,23 metro. Pirmojo tokio metimo autoriumi tapo amerikietis Chrisas Banchero.
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais lietuviškoje platformoje Contribee arba Patreon.
Naujausi epizodai
Citata
Citata
Citata
Citata
Citata
Komentarai
Bendravimo taisyklės