Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pameistrystė – efektyvus būdas paruošti šalies ūkiui reikalingus kvalifikuotus darbuotojus

08.18 Ketvirtadienis 11:05
Lina Luneckienė

Verslininkai neretai guodžiasi, kad vykstant ketvirtajai pramonės revoliucijai (Industry 4.0) vienas iš didžiausių iššūkių, kuriuos patiria modernios įmonės – trūksta įvairių kvalifikacijų darbuotojų, o esamiems darbuotojams nepakanka kompetencijų. Vienas iš būdų spręsti šią problemą – dalyvauti rengiant būsimuosius profesionalus pameistrystės būdu.

Laidoje dalyvauja: UAB „Arginta Group" direktorius Gintautas Kvietkauskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) viceprezidentas ir Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) prezidiumo narys, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos prezidentas, Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras.

Laida „Verso pulsas" apie pameistrystę parengta įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje", finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis. 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai