Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apie vadovo baimes

2023-03-24, Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Ištransliuota šimtai „Verslumo dvasios" laidų, kuriose kartu su laidos autoriumi kalbėjome, kad įvairios skaudžios situacijos, nesusikalbėjimai, nelaimės mūsų šeimose, įmonėse, visuomenėje kyla dėl mūsų pačių abejingumo, neugdomo gebėjimo gilintis į procesus, jau nekalbant apie jų priežastis: žmonės tiesiog iškenčia situacijas, bet vis tiek į jas nesigilina.

Laidos „Verslumo dvasia" pašnekovai – visuomeninės platformos „In socium" savanoriai Adomas Davalga ir Artūras Rumbutis. Ne pirmą kartą kartu aiškinamės, kaip praktiškai, naudojantis rato taisyklėmis, galime ieškoti nejautrumo sau ir kitiems priežasčių. Naudodamiesi laidos autoriaus knygos medžiaga, ieškodami atsakymų kartu su pašnekovais laidoje, matome vieną iš svarbiausių problemų sudedamųjų – baimę, todėl šioje laidoje – apie ją.

Daugiau informacijos laidos temomis rasite Augustino Rakausko knygose „Verslumo dvasia" ir „Globali jausmo proto dvasia", kurias galimai laisvai skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama šeštadienį 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.