Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Finansų inžinerija valstybės mastu. Kas ir ką laimi?

10.14 Ketvirtadienis 11:05
Eglė Gabrytė

Lietuva ambicinga šalis – neslepiame noro tapti fintech centru, planuodami ateities investicijas į viešąją infrastruktūrą bei paslaugas turime išties aukštų užmojų, o šie neretai viršija šalies biudžeto galimybes. Ne paslaptis ir tai, kad Lietuvą pasiekia milijardai Europos Sąjungos, Norvegijos, Islandijos ar net Lichtenšteino finansinių investicijų, šiomis dienomis baigiamos ir derybos dėl šveicarų finansinės paramos Lietuvai. Nuolat girdime apie itin patrauklų skolinimąsi už neigiamas palūkanas. Atrodytų – pigių pinigų rinkoje pilna. Ar valstybei verta didinti turimus finansinius resursus ir užsiimti finansų inžinerija? Ir kokius finansinius instrumentus jau dabar taikome Lietuvoje?

Laidoje dalyvauja „Invega" generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas ir Viešųjų investicijų agentūros generalinis direktorius Gvidas Dargužas.

Laidą „Vieši pinigai“ pristato Centrinė projektų valdymo agentūra.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai