Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip karas paveikė kriptovaliutų rinką?

06.22 Trečiadienis 16:00
Aušra Jurgauskaitė

Rusijos užpulta Ukraina jau pirmosiomis karo dienomis kvietė aukoti jai ne tik realius, bet ir virtualius pinigus – kriptovaliutas. Po kiek laiko Ukraina laikinai, kol šalyje yra karo padėtis, uždraudė pirkti kriptovaliutas, naudojant jos valiutą.

Energijos kainos kyla ne be Rusijos „pagalbos“, o tos energijos labai reikia kriptovaliutų kasėjams.

Ar karas turi įtakos kriptovaliutų rinkai? Kaip keičiasi kriptovaliutų kainos? Kokią įtaką joms turi energijos kainų šuolis? Kaip kinta jų populiarumas Lietuvoje? Ar Rusija išnaudoja kriptovaliutas sankcijoms apeiti?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakys ir įžvalgomis apie rinkos reguliacijos poreikį dalinsis virtualaus turto rinkos dalyviams atstovaujančios asociacijos „Crypto economy organisation“ prezidentas Vytautas Kašėta, Lietuvos banko Investicinių paslaugų ir bendrovių priežiūros skyriaus vyr. specialistas Tomas Petronis ir „MEV Capital“ vadovas Gytis Trilikauskis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai