Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Pasiaiškinam?“. Kaip karo baimė atsispindi mūsų ekonomikoje? (ištrauka)

2024-04-14, Sekmadienis 11:00
Aušra Jurgauskaitė

„Karo šiandien nebus“, – raminti bandė Lietuvos kariuomenė, neslėpdama, jog sulaukia visuomenės klausimų, ką daryti jam ištikus. Klausimai kyla stebint, kaip politikai ar analitikai (ir ne tik Lietuvos) piešia blogiausius scenarijus – kad konfrontacija tarp Rusijos ir NATO gali įvykti, kad kliūtų Baltijos šalims – o kur dar skaičiavimai, kiek laiko Lietuva turėtų gintis viena.

Kaip tai paveikia gyventojų elgesį ir kuo tai atsiliepia mūsų ekonomikai? Koks nerimo dėl karo efektas mūsų būsto rinkai? Užsienio investicijoms?

Laidoje diskutuoja: „Real Data“ vadovas ir NT analitikas Arnoldas Antanavičius, užsienio investicijų skatinimo agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis ir „Creditinfo Lietuva“ verslo plėtros ir strategijos vadovė Jekaterina Rojaka.

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/58658.

 

Viršelio nuotraukos šaltinis - BNS.

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai