Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: ar ateis laikas, kai smerksime buvusius spaliukus ir pionierius?

2023-09-29, Penktadienis 11:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Laidos „Vyrai kalba“ vedėjas žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas pastebi, kad mūsų visuomenėje - pernelyg daug susipriešinimo, ne visuomet sugebame adekvačiai įvertinti kontekstus, kuriuose gyvename, o politikams, matyt, nėra kas veikti, todėl nuolat bandoma šaipytis vieniems iš kitų, smerkti, tad laidos vedėjai klausia, ar ateis laikas, kai smerksime buvusius spaliukus ir pionierius, nors į tokių sąrašus vaikai būdavo įrašomi net neklausiami. 

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/44468.

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai