Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“. Ar tikrai žymūs žmonės Lietuvoje nekenčiami?

01.07 Šeštadienis 16:00
Raigardas Musnickas, Liutauras Ulevičius

Kokiu būdu Lietuva konkuruos su matematikos genijais iš Kinijos ir Indijos, jeigu 2 iš 3 „jaunuolių“ mano, kad privalomo matematikos egzamino nereikia.  Kur nuves tokia kvailių demokratija?

Meras Remigijus Šimašius užklimpo prie Molėtų.

Minsko dainininkas Vaidas Vyšniauskas buvo pareiškęs, kad eis į politiką su P. Gražuliu. Su kuo kandidatuos Erika Švenčionienė?

Ar tikrai žymūs žmonės Lietuvoje nekenčiami?

Nusižudė dainininkas Donatas. Kas lemia tokius sprendimus?

JAV statistika skelbia, kad vedę poros yra reikšmingai turtingesnės, negu jų nevedę bendraamžiai, net gyvenantys kartu. Ar tikrai santuoka mus išmoko efektyviau taupyti ir kaupti turtą?

Lytinių organų traškučius keičia kakučiai, o Lietuvos Raudonasis kryžius imasi porno motyvų? Ar tikrai reklama XXI amžiuje bus be etikos ribų?

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik. Diskutuoja žurnalistas Raigardas Musnickas ir viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius.

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/27584.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai