Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: kainos kyla ir dėl verslininkų godumo

2023-05-26, Penktadienis 11:00

Laidos „Vyrai kalba“ vedėjai žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas pastebi, kad Valstybės duomenų agentūros skaičiuojamo būtiniausio prekių krepšelio kaina neatspindi visos prekių kainų realybės. Susidaro įspūdis, kad neretai verslininkai kainas kelia neadekvačiai siekiant kuo daugiau uždirbti dabar - "kiek gali uždirbti, tiek ir pleši", negalvojant apie ilgesnę perspektyvą.

Plačiau https://contribee.com/ziniuradijas/post/37291.

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai