Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: kodėl taip ir nepavyko mokytojo profesijos padaryti prestižine?

2023-03-31, Penktadienis 11:00
Raigardas Musnickas, Liutauras Ulevičius

Laidos „Vyrai kalba“ vedėjai žurnalistas Raigardas Musnickas ir viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius sako, kad 2017 metais iškelta idėja Lietuvai - iki 2025 metų paversti mokytojo profesiją prestižine - taip ir liko neįgyvendinta net nepaisant to, kad laiko iki galutinio termino šiek tiek yra. R. Musnickas sako, kad tam buvo objektyvių priežasčių, tuo tarpu L. Ulevičius akcentuoja, kad pasirinkti kiti prioritetai.

Plačiau https://contribee.com/ziniuradijas/post/33205 .

-

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai