Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: politikai ir visuomenė skuba teisti neišsiaiškinę situacijos

2023-06-02, Penktadienis 11:00

Laidos „Vyrai kalba“ vedėjai žurnalistas Raigardas Musnickas ir viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius pastebi, kad politikai ir visuomenė skuba teisti neišsiaiškinę situacijos.

Primename, kad politikai ir visuomenė pasipiktino, kad UAB „Rinktinės NT“ priklausančiame sklype, Vilniuje, buvo nukirstas brandus ąžuolas. Kiek aprimus pasipiktinimams paaiškėjo, kad kai kurių biologų nuomone, "ąžuolas neišgyvens baigus statybas arba jų metu, todėl nėra prasmės jo saugoti. Tai mano, pirmiausia – biologo, išvada. Jos nekeisčiau ir dabar," - rašoma biologo, arboristo Dariaus Stončiaus komentare lrt.lt. 

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/37711 .

-

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai