Paskambinkite į studiją

euronet plati2
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žinių radijas tapo Europos radijo stočių tinklo nariu

09.15 Trečiadienis

Žinių radijas prisijungė prie Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ ir bendradarbiaus su kitų Europos Sąjungos šalių žurnalistais informuojant apie ES naujienas.

„Euranet Plus“ tinklas vienija Europos Sąjungos transliuotojus, rengiančius programą 12 oficialių ES kalbų ir kasdien pasiekiančius daugiau kaip 15 mln. auditoriją. Tinklo narių tikslas – pasakoti, rodyti ir diskutuoti, kokie sprendimai ir kodėl priimami ES institucijose, ką jie reiškia kiekvienam iš mūsų ir kokią įtaką jie turi visai ES.

Tapęs šio tinklo nariu, Žinių radijas savo programų tinklelį papildė laida „Gyvenu Europoje“, kurioje kartą per savaitę pristatys ES naujienas, apžvelgs įvairių ES šalių patirtį tais pačiais klausimais ir kvies gatvės praeivius išsakyti savo nuomonę apie tai, kas vyksta ES.

„Kiekvienos ES šalies žiniasklaida plačiausiai nušviečia tas ES naujienas, kurios svarbios jos gyventojams: lietuviai rašo apie tai, kas svarbu lietuviams, ispanai – ispanams, vokiečiai – vokiečiams. Vis dėlto pasigendama sistemingesnio ir platesnio požiūrio, ką ES institucijų sprendimai reiškia ES mastu, su kokiomis problemomis įgyvendindami ES reikalavimus susidursime mes, o su kokiomis – kitų šalių gyventojai, kokią gerąją kitų šalių praktiką galėtume perimti, o ko – pamokyti kitus“, – sako Žinių radijo generalinė direktorė ir vyriausioji redaktorė Laima Abromaitytė-Sereikienė.

Pasak jos, Europos radijo stočių tinklo nariai, rengdami laidas, bendradarbiaus ir keisis informacija, todėl Žinių radijo žurnalistų rengiama informacija pasieks kitų ES šalių radijo klausytojus, o kitų tinklo narių laidų medžiaga taps prieinama Žinių radijo klausytojams.

Laida „Gyvenu Europoje“ transliuojama kiekvieną pirmadienį, 11.05 val. Ją veda Aistė Čiučiurkaitė, Augustė Lyberytė, Jonė Sąlygaitė ir Aušra Jurgauskaitė. Laidą taip pat bus galima rasti Žinių radijo interneto svetainėje, „YouTube“ kanale ir „Spotify“ platformoje.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai