Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Bitkoinas: daugiau grėsmių ar galimybių?

01.25 Pirmadienis
Aušra Jurgauskaitė
Bitkoinai buvo sukurti prieš jau daugiau nei 10 metų. Tačiau jo vertė niekada nebuvo tokia didelė, kaip pastarosiomis savaitėmis. Sausio 3-iąją buvo pasiektos visų laikų aukštumos – vieno jo kaina siekė apie 34 tūkstančius dolerių. Tas, kuris 2010-aisiais už 10 tūkstančių bitkoinų nusipirko picą, dabar, turbūt, raunasi plaukus.


Kaip paaiškinti bitkoino renesansą? Nuo ko priklauso jo vertė? Kodėl anksčiau juos kasęs investuotojas dabar siūlo gerai pagalvoti, ar merkti savo pinigus į šią kriptovaliutą? Kodėl įtariai į ją žiūri bankininkai? Kodėl kriptovaliutos Lietuvoje nėra reguliuojamos? Kokios virtualiosios valiutos perspektyvos? Ar bitkoinas pakeis auksą?

Šie ir kiti atsakymai tik Žinių radijo patreonams skirtoje laidoje su investuotoju Aurimu Levicku, Lietuvos bankų asociacijos prezidente Eivile Čipkute, Lietuvos banko valdybos nariu Mariumi Jurgilu ir Vilniaus universiteto Fintech studijų programos vadovu Sauliumi Masteika.

 

Patiko laida? Norite peržiūrėti visą laidą?

Ar tiesiog palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai