Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar sunku žvejoti ir viską filmuoti?

2023-05-03, Trečiadienis 16:05
Monika Kazlauskaitė

Vaizdotinklaraštininkais pasiryžta tapti vis daugiau žvejų. Jie filmuoja ne tik savo žvejybos įspūdžius, bet ir dalijasi patarimais, kalba apie labiausiai pasiteisinusius masalus ar žvejybos technikas, bando parodyti pavyzdį, kaip reikėtų elgtis su pagauta žuvimi, renka šiukšlės upių pakrantėse. Vienas tokių žvejų – vilnietis Ignas Daugėla. Jis savo vaizdo įrašuose dalijasi ne tik įspūdingiausiomis žūklės akimirkomis, bet ir daug dėmesio skiria gamtosaugai, į žūklės nuotykius leidžiasi ir su savo mažamečiais vaikais, o vasarą į darbą plaukia tiesiog Nerimi.

Kuo įdomus žvejo vaizdotinklaraštininko gyvenimas? Ar viską stengiantis filmuoti nesugadini viso žvejybos grožio? Kodėl vis daugiau žvejų pradėjusių gaudyti lašišas pasiryžta savo laisvalaikį aukoti jų saugojimui neršto metu? Apie tai ir dar daugiau kalbėsime laidoje „Žuvys kalba" su užkietėjusiu žveju Ignu Daugėla.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai