Laidoje „Pačiu laiku“ stereotipus apie vyresnio amžiaus žmones ir jų galimybes rinktis darbą, pradėti naują karjerą, keisti profesiją griaus solidžią patirtį sukaupę, bet pokyčių nesibaiminantys ir sėkmingai save naujose pozicijose realizuojantys įvairių profesijų atstovai.
Kinų patarlė byloja: „Vaiko gyvenimas – tarsi popieriaus lapas: kiekvienas praeivis palieka jame pėdsaką“. Ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad šiame popieriuje būtų kuo daugiau šviesių ir kuo mažiau tamsių spalvų? Kaip apsaugoti vaikus nuo smurto, patyčių, palengvinti skausmą, kai šeimoje vyksta pokyčiai – netektys ar skyrybos?
Apie įdomiausius mokslininkų atliekamų tyrimus ir jų rezultatus, atveriamas galimybes mūsų visuomenei. Laida transliuojama radijo stoties "EASY FM" eteryje. Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.
Diskusijų laida, kurioje susitinka ir kalbasi skirtingų pažiūrų, nuomonių žmonės. Laidą rengia Laisvės TV.
Transportas ir ryšiai – ekonomikos varikliai. Jų sėkmė lems visos šalies ūkio augimą. Kaip išplėsti Lietuvos transporto įmonių rinką? Kaip pagerinti transporto ir ryšių paslaugas?
Lietuva šiais metais mini jūrinio laivyno ir jūrinės valstybės 100-metį. Radijo laidų ciklas supažindina su Lietuvos pajūrio ir pamario krašto miestų bei miestelių istorija, jos šiandiena, puoselėjamomis jūrinės kultūros tradicijomis ir jūriniu paveldu.
Mes visi valgome, turime mėgiamus ir nemėgiamus patiekalus. O ką mėgsta valgyti žinomi Lietuvos žmonės? Kokį labiausiai šokiravusį patiekalą yra ragavę savo gyvenime, o galbūt – neišdrįsę? Pašnekesiai apie maistą, ir ne tik.
Kaip elgtis, kad sektųsi? Kaip ir mums pagauti palankų vėją? Juk jį „pakinkyti“ pavyksta ir nuosekliems administratoriams, ir tiksliems it šveicariški laikrodžiai chirurgams, ir landiems žurnalistams, ir mokslo gurmanams ar verslo rykliams. Laidoje - apie žmones ir jų patirtį.
Kiekvienas iš mūsų kasdien susiduriame su situacijomis, kai kažkas kažkam kažką bando parduoti. Kiekvienas esame susikūrę įvairiausių stereotipų ir mitų apie pardavimus ir pardavimų srityje dirbančius žmones. Tad kokie mitai atitinka realybę, o kas neturi nieko bendra?