Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar įmanoma Kinijos ir Lietuvos santykius sugadinti dar labiau?

08.05 Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Pekinas skelbia, kad Gabrieliaus Landsbergio išsakyta parama Nancy Pelosi vizitui dar labiau gadina santykius tarp Lietuvos ir Kinijos. Ką reiškia tokie teiginiai? Ar tuos santykius įmanoma dar labiau sugadinti? Ar Lietuvos verslininkams dar rūpi šis politinis konfliktas?

Pokalbis su Lietuvos verslo konfederacijos prezidentu Andriumi Romanovskiu ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentu Konstantinu Andrijausku.

Antroji laidos dalis. Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino lyties tapatumo sutrikimo diagnozavimo ir gydymo tvarką, kuri suteiks gydytojams teisinių sąlygų translyčiams asmenims prireikus skirti reikalingų medikamentų bei tyrimų. Kaip pasikeis translyčių asmenų gyvenimas Lietuvoje? Kodėl aprašo įtvirtinimui prireikė daugiau nei dvidešimt metų?

Kalbame su Sveikatos apsaugos ministro patarėja Simona Bieliūne.

Kartu laidą veda Žinių radijo praktikantė Gabrielė Aputytė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai