Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas tikrai nori tapti prezidentu?

2024-02-21, Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Germanas Sedeika

Didžioji dauguma kandidatų į prezidentus jau pradėjo rinkti parašus. Jų reikia surinkti mažiausiai 20 tūkstančių, kad galima būtų tęsti kovą dėl šalies vadovo posto. Ar visi 14 pretendentų sugebės patekti ant rinkiminio biuletenio? Kaip vertinti rinkimų kampanijos pradžią? Ar rinkiminėse apklausose lyderiaujantis dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda gali būti ramus – rimto iššūkio gali ir nesulaukti, o joks skandalas jo reitingų nesudegins? Diskutuojame su Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotuoju analitiku Matu Baltrukevičiumi

Antroje laidos dalyje – ištrauka iš Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“, kurioje kolega Aurimas Perednis kalbėjosi su visuomenininku Andriumi Tapinu apie jo iniciatyvą „Skaidrinam“, drebinančią jau ir Seimą.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai