Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas sieja pandemiją ir nusikaltimus laukinei gamtai?

05.20 Ketvirtadienis 10:05
Ignas Klėjus

Per daugiau nei metus laiko trunkančią pandemiją, mokslininkai iš naujo atkreipia dėmesį į virusų atsiradimo ir plitimo priežastis. Teigiama, kad didžioji dalis koronavirusų žmonėms buvo perduota kontaktuojant su gyvūnais. Sąlytis su rūšimis, su kuriomis žmogus natūraliai neturėtų kontaktuoti, bet susiduria užsiimdamas nusikalstama veika laukinei gamtai, gali turėti įtakos šių virusų atsiradimui ir plitimui. Kokie kontaktai su laukine gamta buvo lemtingi šiuo metu žmonijai gerai pažįstamų virusų atsiradimui? Kokie kontaktai su laukiniais gyvūnais yra pavojingi virusų plitimui tarp žmonių? Ar Lietuvoje gali atsirasti naujas virusas?

Laidoje dalyvauja Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkė Rūta Zinkevičiūtė.

Laidą „Ateitis priklauso tiems" remia parduotuvių tinklas „Sveikatos reikmenys" – kvalifikuoti sveikatingumo patarimai bei tinkamų priemonių pritaikymas visose fizinėse parduotuvėse didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos www.teida.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai