Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar politikoje visos priemonės tinkamos?

2024-04-12, Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Neseniai prezidentinių rinkimų maratono tiesiojoje „valstiečių“ partija pažeidė lietuvišką priežodį „nekeisk arklių perkėloje“. „Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pranešė, kad nuo šiol partija rems ne savo iškeltą, partinį kandidatą A. Verygą, o nepartinį save išsikėlusį Igną Vėgėlę. Daug kas piktinosi – kaip taip galima? A. Veryga rinko parašus, surinko bene daugiausiai iš visų – ir še tau. Parašus galima mesti lauk. Iš kitos pusės, žiūrint šaškių grosmeisterio ir verslininko akimis, pokytis visai pasvertas. A. Veryga, vietoj mažai tikėtinos prezidento kėdės, galimai gaus daugelio geidžiamą, gerai apmokamą europarlamentaro vietą. I. Vėgėlė gaus partiją ir jos balsus. R. Karbauskis ir partija, tikėtina, pasididins savo reitingus prieš Seimo rinkimus, kaip kažkada panašiai padarė Saulius Skvernelis.

Buvo toks posakis – kare ir meilėje visos priemonės tinkamos. Gal ir politikoje – visos priemonės tinkamos?

Diskutuoja: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Aurelijus Veryga, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys Kęstutis Masiulis ir Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai