Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokie sėkmės receptai geriausi valdant pandemiją?

04.14 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

2021 m. kovo 15–gegužės 31 d. Žinių radijas įgyvendina projektą-konkursą „Sėkmės receptai“. Juo norime atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje registruotas ir veikiančias įmones, kurios pasaulinės pandemijos situacijoje ir šalyje įvedus karantiną susidūrė su verslo organizavimo ir valdymo sunkumais, tačiau prisitaikė ir atrado naujų galimybių sėkmingai veikti.

Projekto laimėtojas bus išrinktas susumavus ekspertų komisijos ir sekmesreceptai.ziniuradijas.lt svetainės lankytojų atiduotus balsus. Šiuo metu Žinių radijo interneto svetainėje vyksta balsavimas ir laidų su įdomiausiomis istorijomis transliavimas.

Laidoje dalyvauja:

  • laidos „Sėkmės receptai” autorė ir vedėja Eglė Gabrytė,
  • projekto „Sėkmės receptai” Ekspertų komisijos narys, marketingo ekspertas, konsultantas, Lietuvos marketingo asociacijos valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru” autorius ir vedėjas Giedrius Juozapavičius,
  • projekto „Sėkmės receptai” Ekspertų komisijos narys, UAB „ESET Lietuva“ vadovas Tomas Parnarauskas,
  • projekto „Sėkmės receptai” Ekspertų komisijos narys Linas Armalys, alternatyvaus verslo finansuotojo „Noviti Finance” direktorius.

 

Laidą „Sėkmės receptai“ remia „Noviti Finance“ ir „Eset Lietuva“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai