Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Bažnyčia pasirengusi išsivalyti nuo seksualinių nusikaltimų?

2024-04-17, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vis dažniau ir vis atviriau pasigirsta liudijančių apie galimus seksualinius nusikaltimus, kuriais kaltinami dvasininkai ir Bažnyčios tarnai. Žurnlistinį tyrimą atliekančiai „Redakcijos" žurnalistei Birutei Davidonytei pavyko išsiaiškinti, jog prieš 20 metų Kėdainių rajone dirbęs kunigas galėjo prieš nepilnametę naudoti seksualinę prievartą. Katalikų Bažnyčios vadovai žada tai ištirti ir kviečia visus nukentėjusiuosius netylėti. Kaip šias istorijas vertinti? Kaip vertinti Bažnyčios reakciją?

Diskutuoja: žurnalistė Birutė Davidonytė, Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

Antroji laidos dalis. Prieš keletą dienų paskelbtos kandidatų į prezidentus metinės turto ir pajamų deklaracijos sukėlė visuomenei klausimų. Kokias abejones ir klausimus kelia kandidatų į prezidentus pajamų deklaracijos? Laidoje – Rima Urbonaitė, Mykolo Romerio universiteto dėstytoja.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai