Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus didinamas akcizas degalams ir pelno mokestis?

2024-06-11, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimui teikiamas Gynybos fondo paketas, artimiausiai metais leisiantis padidinti šalies gynybos finansavimą iki 3 proc. BVP. Jame numatoma vienu punktu iki (16 proc.) padidinti pelno mokestį, nuo 5 iki 6 proc. padidinant mažų įmonių lengvatinį pelno mokestį, įvesti vadinamąją 6 centų „gynybos dedamąją" (5 centų akcizas ir 1 cento PVM) automobilių kurui, papildomai didinti alkoholio ir tabako akcizus. Siūloma nuo 45 tūkst. iki 20 tūkst. eurų mažinti metinių pajamų ribą dirbantiesiems su verslo liudijimu, o tai reiškia, kad dalies smulkių verslininkų apmokestinimas didėtų.

Diskutuoja: finansų ministrė Gintarė Skaistė, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Buhalterių ir auditorių asociacijos vadovė Daiva Čibirienė, Vilniaus universiteto ekonomistas prof. Romas Lazutka.

Antroji laidos dalis. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė sako „itin retai" bendravusi su finansinių technologijų įmonę „Foxpay" valdančia Šveicarijos „iSun" grupės savininke Ieva Trinkūnaite bei nežinojusi apie rizikas, susijusias su pastarosios sugyventiniu Vilhelmu Germanu, anksčiau kalėjusiu už finansinius nusikaltimus. Ar išsilaikys M. Navickienė? Laidoje – „Transparency International" Lietuvos skyriaus ilgametis vadovas Sergejus Muravjovas, portalo „15 min" žurnalistas Vidmantas Balkūnas ir LRT žurnalistas Marius Jokūbaitis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.