Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar kils naujas karas Artimuosiuose Rytuose?

2024-04-15, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Pirmą kartą Iranas raketomis ir dronais atakavo Izraelį. Tai buvo atsakas į balandžio 1-osios įvykdytą Irano konsulato bombardavimą Sirijoje. Izraelio kariškiai skelbia, kad iš 350 paleistų bepiločių dronų ir raketų, 99 proc. buvo numušta. Šiuo metu svarstoma koks bus Izraelio atsakas ir kiek jis gali padidinti įtampą Artimuosiuose Rytuose.

Diskutuoja: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytoja Ieva Koreivaitė, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas, prof. Egdūnas Račius, ekonomistas Marius Dubnikovas, ambasadorius Antanas Valionis.

Antroji laidos dalis. Kada Europos Centrinis Bankas sumažins palūkanų normas? Laidoje dalyvauja – Lietuvos banko vadovas Gediminas Šimkus ir banko „Citadelė“ ekonomistas Aleksandras Izgorodinas.

EPA-ELTA nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai