Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar laikyti šunis pririštus – žiaurus elgesys?

2024-04-16, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė teikia Seimui Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisas, kuriomis siūlo uždrausti laikyti šunis nuolat pririštus. Tai būtų laikoma žiauriu elgesiu su gyvūnais. Šunis pririštus laikyti būtų galima vedant juos pasivaikščioti, įrangos ar patalpų valymo metu ir kitais atvejais, bet ne ilgiau kaip dvi valandas.

Diskutuoja: Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė, Seimo narys Kęstutis Mažeika, Gyvūnų gerovės iniciatyvos vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė, Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas.

Antroji laidos dalis. Beprecedentė Irano dronų ataka neišgąsdino Izraelio gyventojų. Kiekvienas butas ir namas turi čia savo slėptuvę. Kaip atrodo tos slėptuvės? Kaip veikia gyventojų perspėjimo sistema? Kodėl Irano ataka nė kiek neišgąsdino Izraelio gyventojų? Laidoje dalyvauja Izraelio armijos atsargos majoras Michaelis Frišmanas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai