Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Majauskas sumaišys kortas Vilniaus mero rinkimuose?

2022-12-08, Ketvirtadienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

Mykolas Majauskas žengė dar vieną žingsnį savo politinėje karjeroje. Vakar paskelbė apie kandidatavimą į Vilniaus mero postą. Be kita ko, jis šiandien paliko konservatorių frakciją Seime. Majauskas iš TS-LKD partijos buvo pašalintas lapkričio pabaigoje.

Prieš savaitę buvo paskelbti Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų užsakymu atliktos apklausos rezultatai. Joje buvo klausima, už ką balsuotų vilniečiai mero rinkimuose, jei rinkimai vyktų artimiausią savaitgalį. Remiantis apklausa, juos laimėtų partijos „Laisvė ir teisingumas" kandidatas Artūras Zuokas. Už jį balsuotų 21 procentas apklaustųjų, antroje vietoje – TS–LKD atstovas Valdas Benkunskas, jis surinktų 18 procentų balsų, trečioje vietoje – Laisvės partijos narys Tomas Vytautas Raskevičius, jis surinktų 11 procentų balsų. Majauskas į apklausą dar nebuvo įtrauktas.

Pašnekovai: kandidatas į Vilniaus merus Mykolas Majauskas, partijos „Laisvė ir teisingumas" kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas, TS-LKD kandidatas į Vilniaus merus Valdas Benkunskas, „Laisvės" partijos kandidatas į Vilniaus merus Tomas Vytautas Raskevičius, Kauno technologijos universiteto politologas Ainius Lašas, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Ignas Kalpokas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.