Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar piliečiai aukos gynybai?

2024-02-28, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seime siūloma fiziniams ir juridiniams asmenims suteikti galimybę skirti savanorišką kasmėnesinę arba vienkartinę tikslinę paramą gynybai. Jei nuolatiniai aukotojai skirtų 10 eurų per mėnesį, ar 60 eurų per metus, tai papildytų gynybos biudžetą per 31 mln. eurų.

Antroji laidos dalis. Šiandien Vilniaus taryba spręs dėl Nacionalinio stadiono sutarties pakeitimo. Trečdalis lietuvių jo statyboms pritartų, maždaug tiek būtų linkę stadiono nestatyti, rodo Vilmorus" atlikta apklausa. Anot portalo delfi.lt apklausos, didesnė dalis vilniečių būtų linkę stadioną pastatyti. Kur nuves aistros dėl Nacionalinio stadiono?

Diskutuoja: Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Dainius Gaižauskas,  Socialinių mokslų centro vadovas prof. Boguslavas Gruževskis, ekonomistas, premjerės patarėjas prof. Raimondas Kuodis, Seimo narys Gintautas Paluckas, Vilniaus miesto tarybos narys Liutauras Kazlavickas, LRT radijo žurnalistas Marius Jokūbaitis.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai