Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar švietime – „chaosėlis“?

2022-12-07, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Naujausia žurnalo „Reitingai" apklausa parodė, kad matematikos egzaminas ir toliau išlieka didele problema – net elitinė gimnazija negarantuoja, kad juos moksleivis išlaikys. Žurnalo vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas sako, kad mūsų švietime – chaosėlis, kurio nesuvaldo politikai. Tad, kur reikia kreipti Lietuvos švietimą?

Diskutuoja: žurnalo „Reitingai" vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas, Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, Vilniaus universiteto dėstytojas, kultūros istorikas, buvęs ministras Darius Kuolys, Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas.

Antroje laidos dalyje – laida „Ukrainos balsas". Kaip savanoriai padeda kare? Laidoje dalyvauja savanoris, fizikas, mokslo populiarintojas Antonas Senenko.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.