Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikrai veiksmingas karantinas?

11.23 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Praėjusią savaitę sveikatos specialistai kalbėjo, jog COVID-19 plitimas Lietuvoje stabilizuojasi. Tačiau šią stabilizaciją vis dar sunku matyti rekordiniuose savaitgalio užsikrėtimų skaičiuose: per abi dienas fiksuota net 4290 naujų atvejų ir 29 mirtys, nors laikinasis sveikatos apsaugos ministras ir teigia, kad imant bendrą savaitės užsikrėtimų skaičių, stebima stabilizacija.

Šią savaitę Vyriausybė spręs dėl lapkričio 7 dieną įvesto karantino pratęsimo bent trims savaitėms, bet gali būti ir ilgesniam laikui. Laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga interviu portalui „Delfi“ ragina žmonės nusiteikti, kad bet kokiu atveju šios Kalėdos nebus tokios kaip anksčiau. Jis patikino, kad šiuo metu nėra svarstomas ne maisto prekių parduotuvių uždarymo variantas.

Savaitgalį 40 protestuotojų surengė piketą dėl privalomo kaukių dėvėjimo.

Diskutuoja Euromonitor duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Belevičius, virusus tyrinėjantis mokslininkas Gytis Dudas, SAM Ilgalaikės priežiūros koordinavimo ir įgyvendinimo patarėjas Marius Čiurlionis, ULAC vadovas Saulius Čaplinskas, Policijos departamento Viešosios policijos valdybos viršininkas Mindaugas Akelaitis, Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai