Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vaikų skiepijimas turėtų būti privalomas?

2024-04-18, Ketvirtadienis 13:05
Domantė Slavinskaitė

Gydytojams nerimą kelia neskiepytų vaikų skaičius. Dalis tėvų sako, kad nepasitiki skiepais ir bijo šalutinio poveikio, kuris jiems ne visada yra aiškus. Sveikatos apsaugos ministerija ieško sprendimų, kaip tėvus paskatinti. Vienas anksčiau skambėjusių siūlymų – neskiepytų vaikų neįleisti į darželius ir mokyklas. Kokie sprendimai turėtų būti priimti? O gal nieko keisti nereikia? Kas apie skiepus yra tiesa, o kas melas?

Diskutuoja: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas Paulius Gradeckas, Visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė, vaikų ligų gydytoja dr. Indrė Plėštytė-Būtienė ir Lietuvos tėvų forumo atstovas Darius Trečiakauskas

Antroji laidos dalis. Kelios senjorų organizacijos su Vidaus reikalų ministerija sutarė stiprinti vyresnio amžiaus žmonių pasirengimą ekstremalioms situacijoms. Koks Lietuvos senjorų pasiruošimo lygis yra dabar? Kaip jis bus gerinamas?

Pokalbis su visuomeninės organizacijos „Senjorų pasaulis" įkūrėja Vida Greičiuviene ir Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos prezidente dr. Zita Žebrauskiene.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai