Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Automobilius keliuose stabdys ir VMI?

2022-11-25, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Finansų ministerija siekia, kad Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams būtų leista sustabdyti ir tikrinti transporto priemonių vairuotojus. Patikros keliuose būtų nukreiptos į komercinę veiklą vykdančius subjektus, o ne į eilinius gyventojus. Kodėl to reikia? Ar mokesčių inspektoriai turėtų tapti kelių policininkais? Ką tai duotų?

Diskutuoja: VMI Kontrolės departamento atstovas Rolandas Puncevičius, Seimo narys, buvęs premjeras Algirdas Butkevičius, ekonomistas, Vilniaus universiteto profesorius Raimondas Kuodis, auditorius, mokesčių ekspertas Artūras Kapitanovas.

Antroji laidos tema. Šią savaitę įtariant kyšininkavimu buvo sulaikytas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Mantas Staškevičius. Du aukšti politikai painiojosi deklaruojant interesus ir turimas Ignitis įmonės akcijas. Kodėl nesusitvarkome su vadovų skaidrumu? Laidoje dalyvauja Žydrūnas Bartkus, Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai