Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Griežtinti ar lengvinti užsieniečių įdarbinimą?

2023-11-28, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nielsen siūlo naikinti metines užsieniečių įdarbinimo kvotas, taip nukrauti naštą nuo biurokratinių institucijų. Tuo tarpu Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė siūlo papildomus ir griežtesnius ribojimus užsieniečių darbo jėgos įvežimui į šalį. Valstybės saugumo departamentas atkreipia dėmesį, teigia, kad neretai imigrantai tampa priedanga priešiškų valstybių žvalgybos tarnybų veikimui. Vien šiemet 16 tūkstančių asmenų uždrausta atvykti į Lietuvą dėl grėsmių nacionaliniam saugumui.

Diskutuoja: nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA prezidentas Romas Austinskas, socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Laurynas Kasčiūnas, Seimo narys Andrius Bagdonas.

Antroji laidos dalis. Galutinius visų elektros vartotojų tarifus lemianti reguliuojama kainos dalis nuo sausio didėja vidutiniškai 2,2 cento už kilovatvalandę dėl didesnio perdavimo tarifo, sako Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius. Kodėl brangsta elektros energija?

Diskutuoja: energetikos ekspertas prof. Vidmantas Jankauskas, Valstybinės energijos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius.

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai