Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Įtraukusis ugdymas. Kaip jam pasirengusios mokyklos?

2024-02-23, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo 2024 metų rugsėjo Lietuvos mokyklos ir darželiai turėtų priimti vaikus turinčius specialiųjų poreikių į bendras klases ir grupes. Tuo siekiama mažinti šių vaikų diskriminaciją. Girdisi ir tuo abejojančių, kad įtraukimo rezultatas gali nepasiteisinti – esą, nukentės visos klasės mokymosi lygis. Kokias pasekmes turės įtraukusis ugdymas? Kaip jam esam pasiruošę?

Diskutuoja: švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėjas Ignas Gaičiūnas, psichika.eu portalo įkūrėjas, psichologas Edvardas Šidlauskas, Lietuvos neįgaliųjų forumo ekspertė Lina Garbenčiūtė, Seimo švietimo ir mokslo komiteto narė prof. Vilija Targamadzė, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas Dainius Žvirdauskas.

Antroji laidos dalis. Nekilnojamojo turto rinkoje – sąstingis. Jį labiausiai lemia aukštos paskolų palūkanos, ekonomikos sąstingis ir geopolitinis netikrumas. Tačiau kainos taip pat nekrenta. Ar laukti kainų sumažėjimo NT rinkoje? Laidoje – nepriklausomas NT analitikas Arnoldas Antanavičius ir „Ober-Haus" rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims Raimondas Reginis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai