Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada Lietuvoje turėsime vakarietiškus kelius?

2023-09-18, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Asociacijos „Lietuvos keliai" vadovas Šarūnas Frolenko sako, kad šiuo metu Lietuvoje yra per 40 proc. blogos būklės krašto ir rajoninių kelių, tuo tarpu magistralinių – per 21 proc. Susisiekimo ministras Marius Skuodis tvirtina, kad Kelių priežiūros ir plėtros programos biudžetui reikia papildomų 150 mln. eurų. Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad didesnis kelių finansavimas reikštų „skylių" atidengimą kitose valstybei svarbiose srityse. Tad – kada pasieksime bent Lenkijos lygio kelius? Ar tinkamai nustatomi prioritetai juos finansuojant?

Antroji laidos tema. Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ketina surinkti 50 tūkst. parašų įstatyminei iniciatyvai dėl balsavimo savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose nuo 16-os metų. Ar leisti balsuoti jau 16-mečiams?

Diskutuoja: asociacijos „Lietuvos keliai" vadovas, lobistas Šarūnas Frolenko, ilgametis kelininkas Rimvydas Gradauskas, auto žurnalistas Vitoldas Milius, Vilnius TECH universiteto profesorius Vidas Žuraulis, Seimo narys Jonas Jarutis, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Domantas Katelė.

Nuotrauka: Irmantas Gelūnas/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.