Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko siekia Lenkijos ūkininkai blokuodami pasienį?

2024-02-27, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Lenkijos ūkininkai siekdami stabdyti ukrainietiškų grūdų eksportą nuo kovo 1 dienos savaitei blokuos Lietuvos sieną su Lenkija ir tikrins, kas per ją vežama. Jau anksčiau tokia traktorių blokada vyksta prie sienos su Ukraina. Lenkijos ūkininkai nuogąstauja, kad tranzitu vežami ukrainietiški grūdai ir jų produktai lieka jų šalyje arba grįžta atgal į Lenkiją per kitas šalis.

Laidoje dalyvauja: publicistas, istorikas Jacekas Komaras, Nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA prezidentas Romas Austinskas, DELFI Agro redaktorius Arūnas Milašius, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos vadovas Aušrys Macijauskas.

Antroji laidos dalis. Šylantis klimatas ir švelnėjančios žiemos kelia pavojų kai kurioms gyvūnų rūšims. Labiausiai trikdo žiemą miegančių žinduolių ir vabzdžių ritmą. Kokias mūsų gyvūnų rūšis gali išnaikinti klimato kaita? Laidoje – Gamtos tyrimų centro vyriausiasis mokslo darbuotojas Linas Balčiauskas ir gamtininkas Selemonas Paltanavičius.

EPA-ELTA nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai