Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl rekordinių pelnų metais bankai didina paslaugų įkainius?

2024-04-19, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

2023 m. bankai uždirbo 986 mln. eurų pelno – du kartus daugiau nei 2022 m. (491 mln. eur), rodo neaudituoti Lietuvos banko duomenys. Nepaisant to, šį mėnesį du komerciniai bankai – „SEB" ir „Luminor", paskelbė apie didėjančius paslaugų įkainius vartotojams. Tad, kodėl bankai didina įkainius, kuo tai pagrįsta? Kiek konkurencinga bankų rinka? Kaip ginami vartotojų interesai?

Diskutuoja: Lietuvos bankų asociacijos prezidentė Eivilė Čipkutė, Vilniaus universiteto ekonomistas prof. Romas Lazutka, Lietuvos banko valdybos narys Simonas Krėpšta, Finansų ir kreditų valdymo asociacijos prezidentas Marius Jansonas.

Antroji laidos dalis. Izraelis šiandien surengė atsakomąjį smūgį Iranui. Kiek tai padidins įtampą Artimuosiuose Rytuose? Jungtinėse Amerikos valstijose rytoj laukiama balsavimo dėl paramos Ukrainai. Ar Amerika skirs paramą Ukrainai? Pokalbis su filosofu dr. Kęstučiu Girniumi.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai