Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Luko išmanūs akiniai, su „deepfake“ išvilioti milijonai

2024-02-08, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

„Apple" akinius jau išbando pirmieji amerikiečiai – ką iš jų girdime? Lukas pasakoja apie savo žaisliuką, išmanius „Meta" ir „Ray-Ban" kurtus, filmuojančius akinius. Vienas darbuotojas neįvardintoje Honkongo kompanijoje sukčiams pervedė milijonus dolerių po vaizdo konferencijos skambučio, kuriame „dalyvavo" kompanijos vadovai. „Google Maps" žada generatyvaus dirbtinio intelekto funkcijas žemėlapyje. „LinkedIn" taps dar įkyresnis, leisdamas personalizuoti žinutes sudarant įspūdį, kad tave įdarbinti norinčiai kompanijai išties rūpi. Markas Zuckerbergas kartu su kitais technologijų įmonių vadovais JAV Senate aiškinosi, ką daro dėl paaugliams žalingo ir su vaikų seksualiniu išnaudojimu susijusiu turiniu. 

Laidą „Du bitai" palaiko „Omnisend" - vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai